

Interprox Ragers Plus Mini Conical 2-4 mm Rood | 100 stuks | Voordeelverpakking
- Lage verzendkosten vanaf 3,85 en Gratis Verzenden vanaf 49.-
- Kopen bij dé specialist in mondverzorging
- Voor 16u besteld, morgen in huis
- 900.000+ tevreden klanten
Eén van de voordelen van de Interprox Plus ragers is dat ze meerdere keren gebruikt kunnen worden. Je hebt verschillende soorten tandenragers die je na één keer gebruiken moet weggooien, maar bij de rode Interprox ragers is dat gelukkig niet het geval. Het is daarbij wel belangrijk dat je de Interprox ragers op een goede manier bewaard. Daarvoor worden bij deze tandenragers zogenoemde beschermkapjes geleverd. Deze beschermkapjes kun je na gebruik om het borsteltje van de Interprox rager doen, zodat er geen vuiligheid bij kan komen als je het mondverzorgingsproduct even niet gebruikt. Ideaal dus! Zorg ervoor dat je van tevoren de Interprox ragers goed schoongemaakt hebt voordat je ‘m in het beschermkapje doet. Want anders kan er nog steeds vuil in de borstelhaartjes blijven zitten.
Alle Interprox Plus ragers zijn voorzien van een beschermkapje, behalve de Interprox ragers grijs en de Interprox ragers zwart. Zorg dat je voor deze twee varianten zelf een bewaarbakje hebt, mocht je deze ook gebruiken. Het komt namelijk heel vaak voor dat je meerdere maten Interprox Plus ragers naast elkaar nodig hebt.
De Interprox Plus ragers zijn te verkrijgen in 9 verschillende maten die elk een eigen kleur hebben. Heel handig om zo te onthouden welke soorten Interprox ragers jij gebruikt.
Interprox Plus |
| ø Draad met filamenten | ø Interdentale ruimte (PHD*) | ø Borsteldikte |
bbb | 0.38 mm | 0.6 mm | 1.9 mm | |
bbb | 0.5 mm | 0.7 mm | 2 mm | |
bbb | 0.56 mm | 0.9 mm | 2.4 mm | |
bbb | 0.7 mm | 1.1 mm | 3 mm | |
bbb | 0.6 mm | 1 mm | 2 - 4 mm | |
bbb | 0.8 mm | 1.3 mm | 3 - 5 mm | |
bbb | 0.94 mm | 2.1 mm | 4.2 - 5.7 mm | |
bbb | 0.94 mm | 2.4 mm | 4.5 - 9 mm | |
bbb | 0.94 mm | 2.7 mm | 6 - 11 mm |
* PHD (Passage Hole Diameter) geeft de minimale ruimte aan waartussen de interdentale rager gestoken kan worden. Het is belangrijk dat het borsteltje losjes in de tussenruimte gestoken wordt. Alleen de borstelhaartjes (dus niet het ijzerdraadje) mogen in contact komen met de tanden en het tandvlees.
Download hier de gebruiksaanwijzing voor Interprox Plus.
Onze specialisten helpen je graag! Spreek ons aan in de chat of stuur een e-mail.